Spinki do mankietów

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów to dodatek wybierany zazwyczaj na ważne okazje, stąd często stanowi element męskiego stroju ślubnego. I chociaż kojarzą się one przede wszystkim z formalnymi i eleganckimi stylizacjami, obecnie dozwolone jest noszenie ich do nieco mniej oficjalnych strojów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniej koszuli. W nasz...

Spinki do mankietów to dodatek wybierany zazwyczaj na ważne okazje, stąd często stanowi element męskiego stroju ślubnego. I chociaż kojarzą się one przede wszystkim z formalnymi i eleganckimi stylizacjami, obecnie dozwolone jest noszenie ich do nieco mniej oficjalnych strojów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniej koszuli. W naszym sklepie znaleźć można wiele modeli tego dodatku biżuteryjnego. Oferujemy zarówno klasyczne spinki do mankietów, które idealnie uzupełnią elegancki strój na wyjątkowe okazje, jak też i nieco bardziej oryginalne modele. Panom ceniącym charakterystyczne dodatki możemy zaproponować spinki tematyczne, które nie tylko stanowić będą ciekawą ozdobę koszuli, ale również oddadzą charakter ich zainteresowań. W ofercie znajdują się także modne spinki do mankietów KNIT w wielu wersjach kolorystycznych. Taka ozdoba to doskonały pomysł na prezent dla eleganckiego mężczyzny, a szeroki wybór i wysoka jakość oferowanych przez nas spinek sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego. Zapraszamy!

Czytaj więcej
 • Wyświetl jako
 • Spinki do Mankietów Wyścigówka
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie wyścigówki. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników szybkiej jazdy. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - SŁOŃ
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie słonia. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników zwierząt. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do Mankietów Czaszki
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie Czaszek. Spinki idealnie sie sprawdza na halloween oraz na imprezy przebierane. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów- Kręgle
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie kręgli. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników gry w kręgle. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki Ster
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie STERU. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników MORZA I PODRÓŻY WODNYCH. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do Mankietów Motor
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie Motoru. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników motorów. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do Mankietów Nowożeńcy
  39,00 zł

  Spinki tematyczne w kształcie pary młodej. Spinki idealnie sie sprawdza na ślub. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - BIAŁY KAMIEŃ
  39,00 zł

  Klastyczne spinki do mankietów. Niezbędny element stroju każdego eleganckiego mężczyzny.Wykonane z najlepszej szlachetnej stali oraz prawdziwego kamienia, dzieki czemu odporne są na uszkodzenie i zniszczenie.Dzięki specjalnemu wygięciu idealnie układają się na mankietach koszuli.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - PIŁKA NOŻNA
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie piłki nożnej. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników sportu. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do Mankietów Kwiaty
  39,00 zł

  Klastyczne spinki do mankietów. Niezbędny element stroju każdego eleganckiego mężczyzny.Wykonane z najlepszej szlachetnej stali, odpornej na uszkodzenie i zniszczenie.Dzięki specjalnemu wygięciu idealnie układają się na mankietach koszuli.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - Ojciec...
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne z napisem OJCIEC PANNY MŁODEJ Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów- Bile Ósemki
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie bili. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników gry w bilard. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Wyświetl jako