Spinki do mankietów

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów to dodatek wybierany zazwyczaj na ważne okazje, stąd często stanowi element męskiego stroju ślubnego. I chociaż kojarzą się one przede wszystkim z formalnymi i eleganckimi stylizacjami, obecnie dozwolone jest noszenie ich do nieco mniej oficjalnych strojów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniej koszuli. W nasz...

Spinki do mankietów to dodatek wybierany zazwyczaj na ważne okazje, stąd często stanowi element męskiego stroju ślubnego. I chociaż kojarzą się one przede wszystkim z formalnymi i eleganckimi stylizacjami, obecnie dozwolone jest noszenie ich do nieco mniej oficjalnych strojów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniej koszuli. W naszym sklepie znaleźć można wiele modeli tego dodatku biżuteryjnego. Oferujemy zarówno klasyczne spinki do mankietów, które idealnie uzupełnią elegancki strój na wyjątkowe okazje, jak też i nieco bardziej oryginalne modele. Panom ceniącym charakterystyczne dodatki możemy zaproponować spinki tematyczne, które nie tylko stanowić będą ciekawą ozdobę koszuli, ale również oddadzą charakter ich zainteresowań. W ofercie znajdują się także modne spinki do mankietów KNIT w wielu wersjach kolorystycznych. Taka ozdoba to doskonały pomysł na prezent dla eleganckiego mężczyzny, a szeroki wybór i wysoka jakość oferowanych przez nas spinek sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego. Zapraszamy!

Czytaj więcej
 • Wyświetl jako
 • Spinki do mankietów - BRĄZOWY...
  39,00 zł

  Klastyczne spinki do mankietów w eleganckim pudełeczku. Niezbędny element stroju każdego eleganckiego mężczyzny.Wykonane z najlepszej szlachetnej stali oraz prawdziwego kamienia, dzięki czemu odporne są na uszkodzenie i zniszczenie.Dzięki specjalnemu wygięciu idealnie układają się na mankietach koszuli. Marka : ALTIES

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - Czerwone...
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie skrzypiec. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników muzyki. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - EURO €
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie EURO. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników PIENIĘDZY. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - DOLAR $
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie DOLARA $$$. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników PIENIĘDZY. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - SŁOŃ
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie słonia. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników zwierząt. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - PIŁKA NOŻNA
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie piłki nożnej. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników sportu. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - TRZY MĄDRE...
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie Motoru. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - YOU
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne z napisem YOU. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - GWIAZDA
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie gwiazdy. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - FIOLETOWE...
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie serc. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla ukochanego. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - KRAWAT
  39,00 zł

  Klastyczne spinki do mankietów. Niezbędny element stroju każdego eleganckiego mężczyzny.Wykonane z najlepszej szlachetnej stali, odpornej na uszkodzenie i zniszczenie.Dzięki specjalnemu wygięciu idealnie układają się na mankietach koszuli.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - Ojciec...
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne z napisem OJCIEC PANNY MŁODEJ Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Wyświetl jako