Spinki do mankietów

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów to dodatek wybierany zazwyczaj na ważne okazje, stąd często stanowi element męskiego stroju ślubnego. I chociaż kojarzą się one przede wszystkim z formalnymi i eleganckimi stylizacjami, obecnie dozwolone jest noszenie ich do nieco mniej oficjalnych strojów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniej koszuli. W nasz...

Spinki do mankietów to dodatek wybierany zazwyczaj na ważne okazje, stąd często stanowi element męskiego stroju ślubnego. I chociaż kojarzą się one przede wszystkim z formalnymi i eleganckimi stylizacjami, obecnie dozwolone jest noszenie ich do nieco mniej oficjalnych strojów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście wybór odpowiedniej koszuli. W naszym sklepie znaleźć można wiele modeli tego dodatku biżuteryjnego. Oferujemy zarówno klasyczne spinki do mankietów, które idealnie uzupełnią elegancki strój na wyjątkowe okazje, jak też i nieco bardziej oryginalne modele. Panom ceniącym charakterystyczne dodatki możemy zaproponować spinki tematyczne, które nie tylko stanowić będą ciekawą ozdobę koszuli, ale również oddadzą charakter ich zainteresowań. W ofercie znajdują się także modne spinki do mankietów KNIT w wielu wersjach kolorystycznych. Taka ozdoba to doskonały pomysł na prezent dla eleganckiego mężczyzny, a szeroki wybór i wysoka jakość oferowanych przez nas spinek sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego. Zapraszamy!

Czytaj więcej
 • Wyświetl jako
 • Spinki do mankietów - LEW
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie Lwa. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników zwierząt. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - PIŁA
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie piły. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - MRÓWKA
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie mrówek. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników owadów. Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Spinki do mankietów - LUBIĘ TO!...
  39,00 zł

  Idealny pomysł na prezent! Spinki tematyczne w kształcie palca lubię to. Spinki idealnie sie sprawdza na prezent dla miłośników facebooka :) Spinki wykonane są z wysokiej jakości stali oraz zapakowane są w eleganckie pudełko.

  W magazynie
 • Wyświetl jako