Blog - co nowego?

Moda męska jesień 2021
0 komentarze
841 wyświetlenia
News

Które elementy garderoby będą hitem tej jesieni? Jakie kolory będą na czasie? Może pojawią się jakieś ciekawe wzory w tym sezonie? Chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania i wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę w sklepach? Sprawdź ten wpis!

Wiązanie krawata – co warto wiedzieć?
0 komentarze
1153 wyświetlenia
News

Jednym z najpopularniejszych sposobów wiązania krawata w Polsce jest węzeł windsor. Jednak należy pamiętać o tym, że są także inne metody. Tak naprawdę sposób wiązania krawata należy dopasować do swojej sylwetki oraz postury. Dodatkowo mięsiste i grube krawaty należy wiązać w inny sposób niż krawaty jedwabne. Warto pamiętać o tym, że tego, jak zawiązać krawat slim albo shelby, można się nauczyć dopiero, gdy znane nam są prostsze metody. Jakie więc są najpopularniejsze sposoby wiązania krawata?

Modne męskie stylizacje na lato 2021 - wyglądaj trendy!
0 komentarze
575 wyświetlenia
News

W lecie warto postawić na wygodę i komfort. W tym sezonie modne są szorty i bermudy, a także T-shirty z motywami kwiatów.

Krawat czy mucha?
0 komentarze
696 wyświetlenia
News

Krawat czy mucha jest nieodłączną częścią każdej eleganckiej stylizacji Lecz nie jest tak oczywiste, że krawat czy muchę można wykorzystać również w sportowych stylizacjach. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia, głównym zadaniem dodatków męskich jest podkreślenie naszego stylu i charakteru. Dlatego ważne jest aby kierować się własnymi odczuciami - przecież głównie o to chodzi żeby czuć się dobrze w tym co nosimy :) Dziś poruszmy temat doboru krawata.

Jaki krawat wybrać do granatowego garnituru?
0 komentarze
310 wyświetlenia
News

Jaki krawat wybrać do granatowego garnituru?

Pewnie wielu z was ma problem z wyborem krawata do swojej stylizacji. W poniższym tekście postaramy się przybliżyć wam temat jak nie oszaleć przy tak dużym wyborze w sklepie z krawatami. Zapraszamy do lektury! ?

Kilka prostych sposobów na wiązanie krawata
0 komentarze
240 wyświetlenia
News

Krawatowy kodeks
355 wyświetlenia
News

Po Pierwsze: Tkanina!

     Najlepszymi krawatami są te wykonane z jedwabiu, lub mieszanek jedwabiu i poliestru lub bawełny. Pamiętać należy jednak, że decydując się na krawat wełniany możemy założyć go jedynie na niezbyt oficjalne spotkania, do grubej marynarki.