Porady online

Wielu mężczyzn ma problemy dotyczące wyboru dodatków do stroju w taki sposób, aby cała stylizacja była spójna, a zarazem stosowna do okazji.

Dotyczy to głównie osób, które dopiero zaczynają poszukiwanie własnego stylu, ale nie tylko. Jeśli nie wiesz w jaki sposób dobrać pasek do garnituru, kolor krawata do poszetki, albo zastanawiasz się, czy pasek elastyczny dobrze będzie komponował się ze spodniami i ulubionym swetrem, napisz do nas.

Na podstawie wysłanych przez Ciebie zdjęć z elementami garderoby, które chcesz włożyć, nasz stylista pomoże Ci dobrać odpowiednie dodatki. Napisz też, jaki styl lubisz najbardziej, a także – gdzie się wybierasz. Dzięki temu łatwiej będzie nam wybrać najlepsze dodatki do Twojego garnituru, koszuli oraz butów. W ten sposób uzyskasz profesjonalną poradę i będziesz mieć pewność, że Twoja stylizacja doskonale pasować będzie do okazji.

Jeśli więc chcesz wyglądać nienagannie i stylowo, zapraszamy do kontaktu, a proponowane przez nas rozwiązania podeślemy Ci w krótkim czasie.